Vinduene har myggnetting og stramme stropper slik at (selv store) kameralinser kan skyves ut i fotostilling. «Showerproof» materiale i duken. Kan fåes i flere farger. Advantage kamoflasje er standard.
Kamuflasjetelt – Standard kuppel, C30-A
Firkantet telt med 3 vinduer, størst i front 35x26cm og mindre (15x15cm) på sidene. Teltet er sammenleggbart og kan fraktes i en bag. Settes raskt opp ved at aluminiumspilene tres i. Plugger, barduner og stropper følger med.
kr 5 247
Tilgjengelighet Kun 1 på lager (kan også restbestilles)
Høyde (m): | 1,35 |
Grunnflate (m): | 1,3 x 1,3 |
Vekt (kg): | 2,7 |
Relaterte produkter
-
Bunnduk – til standard kuppel telt, C41
Olivengrønn med pluggfester. Vanntett i PU nylon materiale.
-
Bunnduk – til lang og lav kuppel, C45 (vare 170027)
Olivengrønn med pluggfester. Vanntett i PU nylon materiale.
-
Kamuflasjetelt – Bivi Hide Falco Mark IV
Bivi Hide Falco Mark IV fotoskjul er et lavt og langt kamuflasjetelt for en person. Skjulene er utviklet spesielt for fugl og dyreliv fotografering med lavt perspektiv. Størrelse og vekt gir god mobilitet, men teltet er lavt og smalt og ikke så romslig.
-
Teltbunn til Falco
Teltbunn til Falco fotoskjul. Beskytter deg mot fugktighet og jord, men også mot flått. Ved å sette inn 4 plugger i hjørnene vil det bli en 10cm høy kant.