Norskekysten, fisk, skalldyr og hval – Plakat med 59 fisker, skalldyr og hvaler
Plakaten viser 59 av de vanligste artene av fisk skalldyr og hvaler som opptrer langs norskekysten. Den har navn på 15 språk innklusiv norsk og er trykket på plastbelagt papir.
kr 209
Utsolgt, men kan bestilles
Dimensjoner (cm): | 70×100 |
Plakat med (arter): | 59 |
Fotos – illustrasjoner: | Fargeplansje med tegninger |
Relaterte produkter
-
Norske nattsommerfugler – Plakat 46×69,5cm
Her vises et utvalg på 130 sommerfugler som forekommer i Norge og hovedsakelig flyr om natten. Totalt har vi ca. 800 arter av nattaktive storsommerfugler. Målere og nattfly er de mest artsrike familiene. De store tussmørkesvermerne er best kjent.
-
Ved fuglekassen – BirdLife Norges fuglekasseplakat
Plakaten er spesialtegnet for norske forhold og viser alle de mest aktuelle fuglekassebeboerne du kan få. Her er fuglene tegnet slik at karakteristiske kjennetegn er synlige. For de artene der kjønnene er mest ulike, er begge kjønnene tegnet.
-
Sopper i Norge, plakat sett – Plakater med sopp I og II
Flotte sopp plakater. 84 arter illustrert.
-
Ved fuglebrettet – BirdLife Norges Vinterfuglplakat
Plakaten er spesialtegnet for norske forhold og viser alle de vanligste vintergjestene i hagen og ved fuglebrettet. Her er fuglene tegnet slik at karakteristiske kjennetegn er synlige. For de artene der kjønnene er mest ulike, er begge kjønnene tegnet.