Kassene er ferdig montert
Kassene er ferdig montert, men leveres flatpakket om ønskelig, siden snekring av kassene kan være endel av aktiviteten i skoler, barnehager o.l.. Gi evt. beskjed
Spasialkasse i tre til fossekall. Bygd for å henges under broer og lignende. Vi har lagt stor vekt på at kassene skal være solide med tykke impregnerte bord. Her kan du også få linerle og vintererle.
kr 240
Ikke på lager, kan bestilles
Vekt (kg): | 3 |
Materiale: | Tre, Royal oljeimpregnerte bord, 22mm tykk |
Høyde innvendig (cm): | 15 |
Kassene er ferdig montert, men leveres flatpakket om ønskelig, siden snekring av kassene kan være endel av aktiviteten i skoler, barnehager o.l.. Gi evt. beskjed
Rugekasse for meiser til å henge i et tre. Opphengshank så kassen også kan festes på greiner, gjør den mindre sårbar for katt. Det harde betongmaterialet gjør den mindre utsatt for hakkespett. Forstykke til å trekke ut gjør den enkel og rengjøre.
Denne tårnseilerkassen og er veldig effektiv når den er installert under takskjegg. Den kan festes med skruer på veggen eller overheng. Hele kassen kan tas ned og er låst med vinkelskruer.
Denne kassen kan en bruke til skogdue, perleugle, spurveugle og kaie, alt etter hvor en henger de opp. En kan også få spetter som overnattere i denne kassen. Den settes opp i en høyde av 4 til 6 meter.
Fuglekasse til meis – 28 mm. Standard fuglekasse i tre til blåmeis og svartmeis. Også muligheter for løvmeis. Kassene er meget solide med tykke impregnerte bord.